Technik údržby / Provozní zámečníci, údržbáři

FirmaMark2 Corporation Czech a.s.
ÚvazekHPP
Mzdaod 38 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Upřesňující údaje:
Pracujte u silné a stabilní firmy, kde se můžete spolehnout na pravidelnou mzdu. Práce údržbáře u M2C s sebou nese nejrůznější činnosti spojené s celkovou správou a údržbou nemovitosti. Nebudete na to ale sami, budete kolem sebe mít tým skvělých lidí z M2C. Chcete se k nám přidat? Neváhejte nás kontaktovat.

Náplň práce:

o Celková správa a údržba nemovitosti
o Práce spojené s běžnou údržbou - opravy, výměny, montáže
o Práce ve výškách

Požadavky:

o Zkouška odborné způsobilosti v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. - VÝHODOU
o Manuální, technická zručnost
o SOU, SŠ vyučen v oboru
o Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

o Nástupní mzdu 38 000 Kč
o Příplatky za pohotovost
o Spolupráci na HPP / IČO
o Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
o Možnost profesního i platového růstu
o MultiSport kartu
o Práci v profesionálním kolektivu a čistém prostředí
Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Zeleneč, Česko
mzda, plat (hrubý):od 38 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Mark2 Corporation Czech a.s., IČ: 25719751
datum zveřejnění nabídky práce:23. 02. 2024
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Monika Züglerová
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Mark2 Corporation Czech u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 38 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: dvousměnný provoz ; Adresa práce: Zeleneč, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedenu pouze kontaktní emailovou adresu. Firmě můžete tedy odpovědět pouze emailem (případně si pozorně přečtěte popis nabídky práce, kde lze výjimečně telefonní číslo najít i když nebylo vyplněno u konktaktních informací). Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontaktní email se vám zobrazí.